Zakończyliśmy modernizację przekrawacza dla Pyroll

2014-10-15

W dniu dzisiejszym pozytywnie zakończyliśmy testy wydajnościowe i jakościowe związane z modernizacją przekrawacza papieru dla firmy Pyroll.

Zakończyliśmy modernizację maszyny dla firmy Pyroll. Zakres prac obejmował wymianę automatyki i stworzenie nowego interfejsu dla operatora. Należy podkreślić, że modernizacja dotyczyła wyłącznie części sterującej. Napędy i silniki pozostały bez zmian. W trakcie trwania projektu musieliśmy sprostać wyśrubowanym oczekiwaniom Klienta. Jednym z ważniejszych oczekiwań było udostępnienie maszyny do prac modernizacyjnych jedynie w weekendy. W robocze dni tygodnia maszyna była eksploatowana w normalnym trybie produkcyjnym. Trudność polegała na tym, że nie mogliśmy wyłączyć maszyny z eksploatacji  na interewały dłuższe niż 48 godzin. 

Dzięki bliskiej współpracy z firmą Siemens udało się zakończyć cały projekt pełnym sukcesem.

Firma Pyroll jest jednym z większych dostawców usług przekrawania papieru w Polsce i posiada kilka fabryk na terenie całej Europy. Bardzo się cieszymy, że nasza wiedza i doświadczenie będzie przynosić wymierne korzyści dla naszego Klienta.

Kontakt

ul. Traktorowa 111, 91-203 Łódź

tel. +48 607 048 599