O firmie

     Jesteśmy pasjonatami inżynierii i pracujemy w gronie najlepszych profesjonalistów, doświadczonych ekspertów i wyszkolonych zawodowców. Od 1999 roku pomagamy osiągnąć trudne cele i rozwiązujemy skomplikowane wyzwania techniczne w czasie nieosiągalnym przez innych.

     To dzięki naszemu zgranemu zespołowi efekty naszych działań są zdumiewające. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych i doświadczonych automatyków, elektroników, elektromechaników, specjalistów hydrauliki siłowej i pneumatyki. Gwarantujemy kompleksowe i bezproblemowe relokacje maszyn przemysłowych, całych linii produkcyjnych i technologicznych. Zapewniamy transport ponadgabarytowy oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia projektu. Specjalizujemy się także w utrzymaniu ruchu fabryk oraz w modernizacji maszyn i urządzeń. Zapewniamy konserwację parków maszynowych, odpowiedzialny i stały nadzór nad prawidłowym działaniem wyposażenia fabryk, a naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży nauczyło nas rozpoznawać i rozumieć potrzeby klientów. Dobra znajomość naszej dziedziny pozwala nam także na profesjonalne doradztwo w doborze najlepszych narzędzi niezbędnych do optymalnego przeprowadzenia projektu. Dbamy o ciągły rozwój technologiczny i personalny, dlatego nasza firma znajduje się w czołówce najlepszych przedsiębiorstw w dziedzinie relokacji i utrzymania ruchu.

   Zrealizowaliśmy wiele zagranicznych projektów mi.in. w Szwajcarii, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii czy Stanach Zjednoczonych. W trakcie transferów międzykontynentalnych nie są nam straszne  dodatkowe wyzwania takie jak modernizacje maszyn oraz linii produkcyjnych, a także dostosowanie do wymagań CE. Usługi utrzymania ruchu realizujemy w oparciu o długookresowe umowy, które minimalizują czas nieplanowanych postojów maszyn i urządzeń, a jednocześnie maksymalizują zwrot nakładów inwestycyjnych naszych Klientów. Proponujemy autorski, sprawdzony system wspierania działań służb utrzymania ruchu, który wyróżnia nas wśród innych firm. Nasze kompetencje zostały docenione przez międzynarodowe korporacje, dla których jesteśmy pierwszym wyborem przy skomplikowanych i wymagających projektach związanych z transferem maszyn. Dzięki zadowolonym klientom, nasze działania zostały zauważone i przedstawione na wielu portalach branżowych w Polsce oraz za granicą. Jako solidna firma dotrzymujemy wszelkich terminów, a sprzęt oraz technologie którymi dysponujemy, pozwalają nam zrealizować każdy projekt w Polsce i na całym świecie.

 

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Aktualności, w której znajdą Państwo informacje o zrealizowanych przez nas projektach. Jesteśmy także na YouTube, gdzie można zobaczyć nasze realizacje.

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

 

Zespół Ideal-Services

Kontakt

ul. Traktorowa 111, 91-203 Łódź

tel. +48 607 048 599