O firmie

Jesteśmy pasjonatami inżynierii i zarządzania zespołami ludzkimi. Organizujemy skuteczne projekty relokacji fabryk i maszyn, a także budujemy wydajne zespoły utrzymania ruchu skoncentrowane na osiąganiu celów biznesowych. 

Firma powstała w 1999 roku jako wsparcie utrzymania ruchu dla ABB. W 2002 roku wygraliśmy konkurs ofert na utrzymanie ruchu Zakładu Transformatorów Rozdzielczych w Łodzi. W 2003 roku przeprowadziliśmy pierwszy międzynarodowy projekt relokacji fabryki.

 

Naszą rzadką kompetencją jest umiejętność budowania sprawnych i kompetentnych zespołów do realizacji projektów transferu technologii, maszyn linii produkcyjnych lub całych fabryk. Nasz profesjonalizm został doceniony przez międzynarodowe korporacje, dla których jesteśmy pierwszym wyborem przy skomplikowanych i wymagających projektach relokacji. W trakcie transferów z innych kontynentów zdarzają się dodatkowe wyzwania takie jak modernizacje maszyn i linii produkcyjnych  a także dostosowanie do wymagań CE.

Usługi utrzymania ruchu realizujemy w oparciu o długookresowe umowy, które minimalizują czas nieplanowanych postojów maszyn i urządzeń a jednocześnie maksymalizują zwrot nakładów inwestycyjnych naszych Klientów. Nasze usługi są oparte na autorskim systemie wspierania działań służb utrzymania ruchu. 

Kluczowym filarem naszej firmy są nasi pracownicy. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych i doświadczonych automatyków, elektroników, elektromechaników, specjalistów hydrauliki siłowej i pneumatyki. Kluczem do naszego sukcesu jest umiejętność doboru właściwych cech osobowości pracownika do wymagań stanowiska pracy i środowiska, w którym będzie zatrudniony. Umiejętność ta pozwala osiągnąć większą wydajność i wyższe cele niż w zespołach zarządzanych metodami tradycyjnymi.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

ul. Kieratowa 23, 91-219 Łódź

tel. +48 607 048 599